Szkolenia i wsparcie techniczne

Sklep PrestaShop bez tajemnic!

Zapewniamy kompleksowe szkolenie. Jako jedna z  nielicznych Agencji Interaktywnych w Bydgoszczy nie zostawimy kilęntów samych sobie. Z wieloletniego doświadczenia wiemy, jak ważna jest znajomość panelu administracyjnego, aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, obsługi klientów oraz zadowalającej sprzedaży. Należycie ugruntowana wiedza daje możliwości do maksymalnego wykorzystania oprogramowania PrestaShop, które ma dużo możliwości. 

Czego można dowiedzieć się podczas szkolenia

W zależności od stopnia zaawansowania zakres szkolenia ustalamy indywidualnie. Do Ciebie należy decyzja, jaką wiedzą mamy się z Tobą podzielić. Jeśli chcesz zwiększyć jakoś obsługi, skupiamy się, aby poszerzyć Twoją wiedzę z zakresu zarządzania zwrotami, klientami, również usprawnić Twój kontakt z nimi. Zależy Ci na widoczności w Google? Będziemy dążyć do optymalizacji sklepu. 

Jak wygląda szkolenie?

Szkolenie odbywa się droga internetową w formie konferencji Skype. Jest to spotkanie dwugodzinne przed ekranami komputerów. Szkolenie rozpoczynamy od wykładu, a następnie przeprowadzamy ćwiczenia, musimy mieć pewność, że wiedza została dobrze ugruntowana. Na koniec szkolenia odpowiemy na Twoje pytania i spostrzeżenia. 

Skontaktuj się z nami, aby omówić szczegóły szkolenia. Dowiedz się ile nowych funkcji PrestaShop, możesz poznać z nami. Teraz jak już wiesz, że korzystanie ze sklepu jest dużo łatwiejsze, możesz szybciej obsługiwać swoich klientów. 

Dla kogo

Nasza propozycja jest dla osób, które zaczynają przygodę z systemem PrestaShop. Również prowadzących sklep, jednak wiesz, że mógłbyś robić to lepiej, nasze szkolenie jest dla Ciebie. Dla agencji, które chcą edukować pracowników i  zaznajomieniu z funkcjami PrestaShop!

Wsparcie Techniczne

Sklepy internetowe tworzone przez naszych specjalistów e-commerce, nie są tylko oddawane do użytku.

Dostaniesz od nas wsparcie na każdym kroku. Szybko reagujemy na potrzeby naszych klientów. Od momentu wykonania strony przez rok zapewniamy pełen suport.

Tworzymy intuicyjną architekturę strony, stawiamy na wygodę kupujących. Tworzymy przyjazną szatę graficzną, dzięki temu zakupy ograniczą się do kilku kliknięć.

Zapewniamy pełną obsługę techniczną i dużo więcej, integracja płatności online, optymalizacja pod wyszukiwarki, utrzymanie witryny na serwerach, konfiguracja serwera i kont e-mail. Dzięki statystyką Google Analytics na bieżąco będziesz mógł, kontrolować wyniki sprzedaży. System zarządzania treścią CMS pozwoli szybko i wygodnie zarządzać sklepem internetowym

Przewiń na górę