...

Projektowanie stron

Nowoczesne, responsywne, mobilne strony internetowe, które zarobią dla Ciebie

Responsywne sklepy internetowe

Czasy wyszukiwania firm w książkach i gazetach minęły bezpowrotnie. Firma, która chce być odnaleziona przez klientów poszukujących konkretnego towaru czy usług, musi posiadać dobrą i widoczną w sieci stronę WWW. Stworzymy dla Ciebie nowoczesną stronę internetową, która stanie się Twoją najlepszą wizytówką. Dbamy o to by nasze projekty, były na czasie, dlatego trzymasz od nas kompletny, interaktywny i spersonalizowany produkt online. Wszystkie nasze strony są responsywne. Niemal 70 procent ruchów na stronie pochodzi z tabletów czy smartfonów, dlatego też ogromny nacisk kładziemy na prawidłowe działanie strony internetowej na urządzeniach mobilnych.

Innowacyjność w tworzeniu stron internetowych

Wykorzystujemy najnowsze technologie. Budujemy formularze kontaktowe, interaktywne mapy. Stawiamy, nacisk na szybko działające strony. Wszystko dla zadowolenia klienta. Oferujemy liczne funkcjonalności. Stronę można dowolnie rozbudować dzięki modułowej konstrukcji. U nas nic nie jest kwestią przypadku, dbamy o każdy detal. Nasze projekty pozwalają na swobodne poruszanie się po stronach internetowych. Dzięki prostemu systemowi zarządzania treścią sam bez trudu będziesz zarządzał stroną. Zajmujemy się projektowaniem, tworzeniem tekstów, grafik, oraz umieszczeniem ich na serwerze.

WordpPress czyli elastyczne rozwiązania w tworzeniu stron internetowych

wordporess

Tworząc strony internetowe wykorzystujemy system cms WORDPRESS, dzięki czemu dostosujemy ją do charakteru Twojej działalności i będzie można edytować treści galerię zdjęć oraz wiele innych rzeczy bez potrzeby pomocy programisty. Zbudujemy projekt, który będzie zgodny z mocną stroną branży. Wiemy jak zaprezentować produkty, promocje oraz informację o firmie, tak aby były atrakcyjne dla odbiorcy. 

Analiza

przedstawiamy szczegółową ofertę

Umowa

podpisujemy umowę zabezpieczającą interesy obu stron

Projekt

projektujemy według określonych wymagań

Strona internetowa nie jest dla Ciebie wystarczająca, to zapoznaj się z naszą ofertą projektowania sklepów internetowych

PROJEKTOWANIE SKLEPÓW INTERNETOWYCH

Przewiń na górę
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.