Projektowanie stron internetowych

Nowoczesne, responsywne, mobilne strony internetowe, które zarobią dla Ciebie

Responsywne strony www

Projektowanie stron internetowych. Czasy wyszukiwania firm w książkach i gazetach minęły bezpowrotnie. Firma, która chce być odnaleziona przez klientów poszukujących konkretnego towaru czy usług, musi posiadać dobrą i widoczną w sieci stronę WWW. Stworzymy dla Ciebie nowoczesną stronę internetową, która stanie się Twoją najlepszą wizytówką. Dbamy o to by nasze projekty, były na czasie, dlatego trzymasz od nas kompletny, interaktywny i spersonalizowany produkt online. Wszystkie nasze strony są responsywne. Niemal 70 procent ruchów na stronie pochodzi z tabletów czy smartfonów, dlatego też ogromny nacisk kładziemy na prawidłowe działanie strony internetowej na urządzeniach mobilnych.

Innowacyjność w tworzeniu stron internetowych

Wykorzystujemy najnowsze technologie. Budujemy formularze kontaktowe, interaktywne mapy. Przy projektowaniu stron internetowych stawiamy nacisk na szybko działające strony. Wszystko dla zadowolenia klienta. Oferujemy liczne funkcjonalności. Stronę można dowolnie rozbudować dzięki modułowej konstrukcji. U nas nic nie jest kwestią przypadku, dbamy o każdy detal. Nasze projekty pozwalają na swobodne poruszanie się po stronach internetowych. Dzięki prostemu systemowi zarządzania treścią sam bez trudu będziesz zarządzał stroną. Zajmujemy się projektowaniem, tworzeniem tekstów, grafik, oraz umieszczeniem ich na serwerze.

responsywne strony internetowe

WordpPress czyli elastyczne rozwiązania w tworzeniu stron internetowych

strony internetowe bydgoszcz

Projektując strony internetowe wykorzystujemy system cms WORDPRESS, dzięki czemu dostosujemy ją do charakteru Twojej działalności i będzie można edytować treści galerię zdjęć oraz wiele innych rzeczy bez potrzeby pomocy programisty. Zbudujemy projekt, który będzie zgodny z mocną stroną branży. Wiemy jak zaprezentować produkty, promocje oraz informację o firmie, tak aby były atrakcyjne dla odbiorcy. 

Responsywne strony internetowe WordPress. Szacuje się, że ponad 60% na całym świecie istniejących stron opiera się na WordPressie. Nasza agencja oferuje tworzenie stron WordPress od projektu do realizacji. Popularność tego rozwiązania wynika przede wszystkim z bardzo prostej obsługi, jest łatwy w zarządzaniu, a korzystanie z panelu administracyjnego przebiega intuicyjnie. Narzędzie jest przyjazne i bardzo lubi się z Google. Najlepiej sprawdzi się w przypadku stron, aplikacji i serwisów o prostej i średniozaawansowanej strukturze. Oprogramowanie sprawdzi się również w przypadku małych sklepów internetowych, stron wizerunkowych, serwisów informacyjnych i stron docelowych.

System CMS WordPress jet najszybciej rozwijającym się systemem samodzielnego zarządzania treścią. Oferuje niezliczoną ilość pluginów, dzięki temu można wprowadzić dowolną funkcjonalność. 

Responsywne strony internetowe WordPress

Tworzenie strony na WordPress to nie tylko www, ale również sklepy internetowe. Jest to bardzo elastyczne narzędzie, zapewnia wiele możliwości rozbudowy strony. Największą zaletą systemu CMS jest możliwość dodawania różnych wtyczek, takich jak system komentarzy, tworzenie formularzy kontaktowych, optymalizacja działań SEO, tworzenie ankiet lub budowanie listy mailingowej. WordPress jest darmowym oprogramowaniem, również większość wtyczek i modułów możesz pobrać za darmo. Ponosisz koszty za usługę, hosting, domenę i rozbudowane opcje. Strony WWW oparte na WordPressie zaliczmy do stron responsywnych, Twoja strona łatwo dopasuje się do laptopów, tabletów, smartfonów.

Wybierając ten system, masz pewność, że istnieje ogromna społeczność użytkowania. Korzystając z płatnych wtyczek, możesz liczyć na konkurencyjne ceny. Stawiając na popularny system CMS, masz pewność, że strona powstanie szybko.

projektowanie stron internetowych

Pozycjonowanie Stron WordPress  łatwo się pozycjonują, pozwalają na szybką indeksację w wynikach Google.

Jeśli nie jesteś pewien, czy taka strona to dobry wybór. Skontaktuj się z nami, przeanalizujemy i dopasujemy stronę do Twoich potrzeb.

Analiza

przedstawiamy szczegółową ofertę

Umowa

podpisujemy umowę zabezpieczającą interesy obu stron

Projekt

projektujemy według określonych wymagań

Strona internetowa nie jest dla Ciebie wystarczająca, to zapoznaj się z naszą ofertą pozycjonowania sklepów internetowych

Przewiń na górę