...

Projektowanie Sklepów

Tworzymy skuteczne sklepy internetowe.

Responsywne sklepy internetowe tworzone przez specjalistów e-commerce

Nawet 70 procent ruchu w sklepie internetowym pochodzi z urządzeń mobilnych. Wszystkie sklepy stworzone przez naszych specjalistów są responsywne, dzięki temu bez problemu dopasują się do wielkości każdego wyświetlacza. Oryginalna kreacja, oraz nowoczesne rozwiązania programistyczne to kilka podstawowych cech tworzonych przez nas sklepów internetowych.

.

Zaplanujemy twój sklep internetowy od podstaw

Każdy tworzony przez nas sklep jest intuicyjny, a co za tym idzie, panel zarządzania jest łatwy w obsłudze. Wystarczy kilka kliknięć, aby zmienić cenę, treść lub dodać produkt. Nasz projekt i pomysł na realizację sklepu internetowego opieramy przede wszystkim na wnikliwej analizie, dlatego też analizujemy poszczególne etapy projektu razem z klientem. Tworzone przez nas sklepy internetowe uzupełniamy o wachlarz funkcji takich jak szybkie płatności on-line (PayPal, DotPay, etc.), oraz integracje z Allegro, programami magazynowymi takimi jak np.Subiekt, połączenie z hurtowniami, „zaciągnięcie” produktów wraz ze zdjęciami i opisami od producentów oraz wiele innych.

Bogata funkcjonalność

Prestashop to również bogata funkcjonalność już w standardzie. Porównywarka wariantów produktów filtrowanie wyszukiwarki, to kilka wariantów funkcjonalności naszych sklepów. Dzięki modułowej budowie konfigurujemy według potrzeb klienta. System zarządzania treścią CMS pozwoli szybko zarządzać sklepem internetowym, dodawać nowe produkty i prowadzić firmowego bloga. Funkcje które w standardzie oferujemy znajdują się pod linkiem FUNKCJONALNOŚCI PRESTASHOP

Solidne wsparcie

Nasi klienci otrzymają od nas solidne wsparcie. Zapewniamy suport przez rok od wykonania strony. Szybko reagujemy na potrzeby klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu, zaangażowaniu jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na wsparcie Project Manager, który odpowie na każde pytanie. Przeprowadzi przez wszystkie etapy budowania sklepu. Oferujemy także obsługę po wdrożeniową, czyli pełną obsługę sklepu lub częściową np. wprowadzanie produktów i opisywanie kategorii.

Sklepy przyjazne pozycjonowaniu SEO

Dzięki naszym zoptymalizowanym działaniom pozycjonującym możliwa jest wysoka pozycja sklepu w wynikach wyszukiwarki. Pozycjonowanie stron to dla nas chleb powszedni, dlatego codziennie obserwujemy jak rośnie widoczność firm wielu branż. Dopasowujemy działanie do specyfiki danego biznesu i potrzeb przedsiębiorców.  

Pełna obsługa techniczna

Dbamy o to, żeby nasze projekty były na czasie, dlatego każdy projekt jest tworzymy indywidualnie według najnowszych standardów designu i funkcjonalności. Do naszych zadań należy utrzymanie witryny na serwerach, oraz konfiguracja serwera i kont e-mail,  integracja płatności online.

W SPRAWIE PROJEKTU SKLEPU INTERNETOWEGO PRESTASHOP ZAPRASZAMY DO KONTAKTU Z NASZĄ AGENCJĄ

Etapy współpracy

Analiza i wycena

Biorąc pod uwagę wszystkie istotne czynniki stworzymy wycenę. 

Podpisanie umowy

Po analizie i wycenie będzie sporządzona umowa, a każdy jej punkt skrupulatnie omówiony.  

Dostarczenie materiałów

Kolejny etap to dostarczenie materiałów przez klienta, Co znacznie ułatwi i przyspieszy pracę.

Przewiń na górę
Optimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.