Projektowanie Sklepów Internetowych

Tworzymy skuteczne sklepy internetowe.

Responsywne sklepy internetowe tworzone przez specjalistów e-commerce

Nawet 70 procent ruchu w sklepie internetowym pochodzi z urządzeń mobilnych. Wszystkie sklepy stworzone przez naszych specjalistów są responsywne, dzięki temu bez problemu dopasują się do wielkości każdego wyświetlacza. Oryginalna kreacja, oraz nowoczesne rozwiązania programistyczne to kilka podstawowych cech tworzonych przez nas sklepów internetowych.

.

SEO przyjazne sklepy – pozycjonowanie sklepów internetowych

Dzięki naszym zoptymalizowanym działaniom pozycjonującym możliwa jest wysoka pozycja sklepu w wynikach wyszukiwarki. Pozycjonowanie stron to dla nas chleb powszedni, dlatego codziennie obserwujemy jak rośnie widoczność firm wielu branż. Dopasowujemy działanie do specyfiki danego biznesu i potrzeb przedsiębiorców.  

Zaplanujemy twój sklep internetowy od podstaw

sklepy internetowe bydgoszcz

Każdy tworzony przez nas sklep jest intuicyjny, a co za tym idzie, panel zarządzania jest łatwy w obsłudze. Wystarczy kilka kliknięć, aby zmienić cenę, treść lub dodać produkt. Nasz projekt i pomysł na realizację sklepu internetowego opieramy przede wszystkim na wnikliwej analizie, dlatego też analizujemy poszczególne etapy projektu razem z klientem. Tworzone przez nas sklepy internetowe uzupełniamy o wachlarz funkcji takich jak szybkie płatności on-line (PayPal, DotPay, etc.), oraz integracje z Allegro, programami magazynowymi takimi jak np.Subiekt, połączenie z hurtowniami, „zaciągnięcie” produktów wraz ze zdjęciami i opisami od producentów oraz wiele innych.

Bogata funkcjonalność

Prestashop to również bogata funkcjonalność już w standardzie. Porównywarka wariantów produktów filtrowanie wyszukiwarki, to kilka wariantów funkcjonalności naszych sklepów. Dzięki modułowej budowie konfigurujemy według potrzeb klienta. System zarządzania treścią CMS pozwoli szybko zarządzać sklepem internetowym, dodawać nowe produkty i prowadzić firmowego bloga. Funkcje które w standardzie oferujemy znajdują się pod linkiem FUNKCJONALNOŚCI PRESTASHOP

Solidne wsparcie techniczne

Projektowanie sklepów internetowych

Nasi klienci otrzymają od nas solidne wsparcie. Zapewniamy suport przez rok od wykonania strony. Szybko reagujemy na potrzeby klientów. Dzięki naszemu doświadczeniu, zaangażowaniu jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na wsparcie Project Manager, który odpowie na każde pytanie. Przeprowadzi przez wszystkie etapy budowania sklepu. Oferujemy także obsługę po wdrożeniową, czyli pełną obsługę sklepu lub częściową np. wprowadzanie produktów i opisywanie kategorii.

Pełna obsługa techniczna sklepów internetowych

Dbamy o to, żeby nasze projekty były na czasie, dlatego każdy projekt jest tworzymy indywidualnie według najnowszych standardów designu i funkcjonalności. Do naszych zadań należy utrzymanie witryny na serwerach, oraz konfiguracja serwera i kont e-mail,  integracja płatności online.

Sklepy internetowe Prestashop

Nowoczesne technologie wpływają na nas we wszystkim. Pojawienie się urządzeń mobilnych wpłynęło na to, jak docieramy do wiadomości, udostępniamy informacje, robimy zakupy itp. Mobilne technologie zmieniły również sposób, w jaki tworzymy strony internetowe. Oryginalna kreacja, prostota, funkcjonalność oraz nowoczesne rozwiązania programistyczne to kilka podstawowych cech tworzonych przez nas sklepów internetowych.

Projektujemy sklepy internetowe tak, aby zachęcały do łatwego zakupu. W naszych projektach łączymy oryginalność z użytecznością. Nasz projekt i pomysł na realizację sklepu internetowego opieramy przede wszystkim na wnikliwej analizie Twojej działalności. Wspólnie z klientem określamy plan realizacji poszczególnych etapów, cele biznesowe oraz grupę docelową. 

Nowoczesne funkcje pozwalają na integrację sklepu z portalami społecznościowymi oraz integrację z allegro i płatnościami online. Dostaniesz od nas responsywne szablony prestashop, które są idealnym rozwiązaniem do promowania Twojej firmy.  Wszystkie szablony automatycznie dostosowują się do rozdzielczości ekranu dowolnego urządzenia mobilnego, zachowując treści witryny. Dzięki temu posiadanie takiej strony pomoże zdobyć Ci więcej użytkowników, oraz zwiększyć popularność resursu w internecie. Klienci zostaną zadowoleni z przeglądania strony www poprzez smartfon lub tablet. Nie zwlekaj dołącz do grona zadowolonych właścicieli responsywnych sklepów internetowych

Etapy współpracy

Analiza i wycena

Biorąc pod uwagę wszystkie istotne czynniki stworzymy wycenę. 

Podpisanie umowy

Po analizie i wycenie będzie sporządzona umowa, a każdy jej punkt skrupulatnie omówiony.  

Dostarczenie materiałów

Kolejny etap to dostarczenie materiałów przez klienta, Co znacznie ułatwi i przyspieszy pracę.

Przewiń na górę