Migracja do Prestashop

Prowadzisz sklep, ale czy jesteś zadowolony z obecnego oprogramowania, czy spełnia Twoje oczekiwania?

migracja sklepu internetowego

Szukasz rozwiązania, które zwiększą Twoją sprzedaż? Sklep PrestaShop jest właśnie dla Ciebie! Przenosimy sklepy z wielu platform np.: IAI, Shoper, Sote, Magento, osCommerce, OpenCart, VirtueMart oraz z dedyków.

Często się mówi, że podczas przenoszenia zmienia się struktura linków, jednak ustawiane jest przekierowanie 301, rozpoznające stare linki co pozwala na automatyczne przekierowanie je na nowe. Klient, po kliknięciu Twój link zobaczy wynik z nowej strony. Mechanizm w Google w bazie podmieni stary link na nowy.

Po przeniesieniu sklepu można utracić pozycje wypracowane w Google-Mit.

Jeżeli stary sklep nie miał przyjaznych linków to ciężko było go pozycjonować. Nasze sklepy mają w standardzie przyjazne linki, dzięki temu, że stare linki z poprzedniego sklepu potrafimy przekierować na nowe te już przyjazne dla google linki, nie tracimy wypracowanych pozycji, a dodatkowo po kilku tygodnia zyskujemy jeszcze lepsze pozycje w wyszukiwarkach,

Podczas przenoszenia sklep nie działa-mit

Kolejny mit, który często się powtarza. Wszystkie prace, jakie wykonujemy podczas przeniesienia sklepu, wykonywane są na naszej roboczej domenie. Gdy przeprowadzimy niezbędne testy i mamy pewność, że wszystko funkcjonuje i działa bez zarzutów, przenosimy sklep PrestaShop na docelowy serwer Klienta

Przeniesienie sklepu nie wiąże się z utratą danych, grafiki i funkcjonalności. 

Jeżeli Twój sklep spełnia Twoje oczekiwania, podoba Ci się aktualna grafika, funkcjonalność. Nie masz nic do stracenia. Przenosząc sklep na PrestaShop, jest możliwość stuprocentowego odwzorowania grafiki, jak i funkcjonalności. Przenoszone są również kategorie, zamówienia, produkty, dane klientów, a także inne elementy, na których Ci zależy.

Przeniesienie sklepu jest bardzo kosztowne?

Najtańsza opcja kosztuje tyle, co postawienie nowego sklepu w wersji podstawowej na PrestaShop. Cena ostateczna przeniesienia sklepu na PrestaShop zależy, co zamierzasz zastosować w nowym sklepie.

Przewiń na górę