Content Marketing


Dobry content marketing to najlepsza inwestycja

Kreujemy treści, które się sprzedają. Chcesz zwiększyć widoczność, masz świetny produkt lub usługę, zadbaj o widoczność swojej marki w sieci. Zainwestuj w dobre treści, dzięki nim zmaksymalizujesz sprzedaż. Nie wywalaj pieniędzy w błoto, nie inwestuj w nieefektywne działania  marketingowe. Z pewnością masz dobry produkt, ale czy klienci o tym wiedzą. Wygeneruj większy ruch na firmowej stronie internetowej, dlatego że twój interes musi się kręcić, zwiększ z nami swoje zyski. Content pisany przez kowali treści jest wodą na młyn dla Twojego biznesu. Cokolwiek to jest, pomożemy Ci napisać to jak najlepiej, to będzie Twoje narzędzie do pozyskiwania nowych klientów. Pomożemy Ci zdystansować konkurencję, skupiamy się na celu damy 100 procent gwarancji efektu. Nasz copywriter pisze precyzyjnie jakość tekstów, które oceniamy po ilości transakcji, a nie ilości znaków.  Copywriting to psychologia i perswazja, kognitywistyka oraz sprzedaż. Sukces polega na dobraniu trafnych emocji, ale rownież trzeba napisać tekst tak, żeby był według wytycznych google, dzięki temu wyświetli się wyżej wynikach wyszukiwania. Wybierz content premium i osiągnij każdy cel marketingowy. Postaw na najlepszy content, w Twoich interesach nie ma miejsca na bylejakość. Jesteśmy specjalistami wielu branż, piszemy na wiele tematów, Zapraszamy do Twojej nowej agencji content. 

Co to copywriting

Copywriting czy jest skuteczny? Co o nim wiemy? W dzisiejszych czasach copywriting jest pojęciem znanym, ale czy do końca wiemy, z czym wiąże się ten zawód? Jakie obowiązki ma Copywriter? Pierwotnie określenie to oznaczało osobę odpowiedzialną za tworzenie tekstów, sloganów. Następnie znaczenie tego słowa zostało rozszerzone o pisanie tekstów reklamowych, zapleczowych, opisów produktów, tekstów na strony WWW. Artykułów eksperckich, tekstów blogowych, artykułów sponsorowanych, tekstów do publikacji w social mediach. To nie które z obowiązków, jakie ma Copywriter, wachlarz możliwości jest nieograniczony. Nie lada wyzwanie to stworzenie dobrego tekstu, który ma zainteresować czytelnika pod względem wartości treści, o charakterze perswazyjnym. W wielu przypadkach stworzenie tekstu niespecjalistycznego, który ma zapełnić stronę internetową, może okazać się trudnym do przeskoczenia.

Pisanie tekstów SEO

Content Marketing to przede wszystkim teksty SEO, a ich głównym zadanie to skuteczne pozycjonowanie stron internetowych. Teksty SEO odnoszą się do tematyki stron, jak i słów kluczowych. Odpowiednio dobrane słowa kluczowe to połowa sukcesu w SEO copywritingu. Odgrywają one ważną rolę w tworzeniu struktury strony, treści, budowie menu, ale i w procesie pozyskiwania linków pozycjonujących. Stosowanie się do poniższych praktyk SEO odnośnie ich użycia zwiększa szanse na wysokie miejsca w wynikach wyszukiwania. Pamiętajmy, jednak że istnieją również inne czynniki rankingowe, które roboty Google biorą pod uwagę. Zaletą tego zawodu jest umiejętność tzw „lekkiego pióra”, świadczącego o swobodzie i kreatywności w pisaniu. Niezbędna jest również wiedza z zakresu marketingu, psychologii i pozycjonowania. Z tego względu dobry copywriter nie tylko zna zasady językowe, ale również potrafi „wejść w buty klienta” aby stworzyć tekst spełniający oczekiwania odbiorców. Zawód ten skrywa wiele tajemnic.

Dlaczego warto zainwestować w copywriting?

Ekspertem w tworzeniu unikalnych treści i form jest Copywriter. To właśnie on nadaje znaczenie słowom oraz ujmuje zdania w kreatywną całość. Zadaniem Copywritera jest stworzyć kreatywny opis, który znajdzie się na stronie internetowej. W dzisiejszych czasach internet pochłania miliony nowych treści. Tekst napisany przez Copywritera prezentuje wysoka jakość merytoryczną, dzięki temu nie przepadnie w sieci. Treść musi mieć ciekawy headline i dobry lead, aby zainteresować czytelnika. Takie teksty potrafią pisać tylko zawodowcy, czyli Seo Copywriter-specjalista od treści sprzedażowych, który jest artystą w swojej pracy, wydobywa znaczenie wyrazów oraz potrafi kreować atmosferę i zaufanie odbiorcy. Zawodowy Copywriter zdobywa wiedzę z różnorodnych dziedzin życia, finansów, a także odkryć naukowych czy gospodarki. Zawsze jest na czasie, ponieważ zdobywa wiedzę z całego świata. Tworzy artykuły, które przez słowa kluczowe winduję ofertę na pierwszą stronę wyszukiwarki. Próbując promować markę na własną rękę, można skierować ofertę do złej grupy odbiorców. Konkurencja nie śpi, dlatego promowanie swoich stron internetowych zostaw fachowcom, czyli agencji lub Copywriterom.

Copywriting, a mała firma

Właściciele małych firm mogą mieć wątpliwości co do skorzystania z usług copywritera. Często małe przedsiębiorstwa mają ograniczony budżet, albo uważają, że w mniejszych przedsiębiorstwach nie warto inwestować we wszystkie kanały komunikacji, można ograniczyć się do miejsc, gdzie są potencjalni klienci. Potencjalny klient najczęściej będzie stykał się ze stroną internetową, ona musi być dobrze przygotowana. Copywriter, tworząc opisy Twojego przedsiębiorstwa, zbuduje zaufanie marki. Opisy produktów dla sklepów internetowych muszą być najdokładniejsze, pamiętając o Zerowym Momencie Prawdy. Za nim klient dokona zakupu danego produktu, szuka informacji w Internecie, chce wiedzieć jak najwięcej o produkcie czy usłudze, dlatego dzięki dobrym opisom i wieloma innymi działaniami copywritera klient na Twojej stronie przeczyta dobrze opracowane treści, pod kątem nasycenia wartościowych treści. Copywriting warto zlecić osobie, która się w tym specjalizuje, dzięki temu zaoszczędzisz swój czas i wbrew pozorom pieniądze. Copywriter opracuje zoptymalizowane treści, które pomogą klientom w podjęciu decyzji o zakupie. Decydując się na profesjonalistę, masz pewność, że zyskujesz unikatowe treści zoptymalizowane pod kątem SEO. Twoje teksty są kierowane do Twojej grupy docelowej. Mamy nadzieję, że przekonaliśmy Cię do zlecenia pisania treści copywriterowi. 

Przewiń na górę